Kontakt oss - kyst.no

Kontakt oss

Kyst.no - et selskap i Oceanspace Media AS

Postadresse

Norsk Fiskeoppdrett

Damsgårdsveien 40

5058 Bergen

Besøksadresse

Damsgårdsveien 40

5058 Bergen

Se Google-kart til oss

Bankgiro: 1506.19.61930

Org.nr.: 979 496 354

Redaksjon: redaksjon@kyst.no

Kontakt oss:

Redaktør Ole Andreas Drønen
Redaktør

Ole Andreas Drønen

ole@kyst.no
Tlf: 469 64 873

Magnus Johan Marøy, Profilbilde
Journalist

Magnus Johan Marøy

magnus@kyst.no
Tlf: 902 42 982

Tomas Gabriel Madsen, Profilbilde. Byline.
Abonnementssjef

Tomas Gabriel Madsen

tomas@kyst.no
Tlf: 458 01 610
abo@oceanspacemedia.com

Heidi Angell Jaksobsen profilbilde
Senior key account manager

Heidi Angell Jakobsen

heidi@kyst.no
Tlf: 909 23 526

Profilbilde: Inger Jo Tellefsen
Senior key account manager

Inger Jo Tellefsen

ingerjo@kyst.no
Tlf: 452 08 234

Daglig leder

Christian Lawley

christian@kyst.no
Tlf: 40 01 90 00

Pål Mugaas Jensen profilbilde / byline
Ansvarlig redaktør

Pål Mugaas Jensen

palmj@kyst.no
Tlf: 982 83 345