Kontakt oss

Kyst.no - et selskap i Oceanspace Media AS

Postadresse

Norsk Fiskeoppdrett

Damsgårdsveien 40

5058 Bergen

Besøksadresse

Damsgårdsveien 40

5058 Bergen

Se Google-kart til oss

Bankgiro: 1506.19.61930

Org.nr.: 979 496 354

Redaksjon: redaksjon@kyst.no

Kontakt oss:

Redaktør

Ole Andreas Drønen

ole@kyst.no
Tlf: 46 96 48 73

Journalist (i permisjon)

Therese Soltveit

therese@kyst.no
Tlf: 97 62 59 08

Senior key account manager

Heidi Angell Jakobsen

heidi@kyst.no
Tlf: 90 92 35 26

Senior key account manager

Inger Jo Tellefsen

ingerjo@kyst.no
Tlf: 45 20 82 34

Salgssjef

Christian Lawley

christian@kyst.no
Tlf: 40 01 90 00

Abonnementssjef

Tomas Gabriel Madsen

tomas@kyst.no
Tlf: 45 80 16 10

Eller ta kontakt via:
abo@oceanspacemedia.com